O nas
tel.0(61) 843-87-40
 
O nas

O przychodni

     Twórcami Przychodni są dr hab. n. wet. Dorota Bukowska i dr hab. n. wet. Paweł Antosik. Przychodnia do czerwca 2014 roku mieściła się w Kolegium Rungego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przy ul Wojska Polskiego 52. Dziś przyjmujemy Pacjentów przy ul Dojazd 30, naprzeciw budynku Biocentrum.
     Dysponujemy wygodnym parkingiem, obszerną poczekalnią, 2 gabinetami przyjęć, laboratorium, szpitalem dziennym, pracowniami diagnostyki obrazowej (RTG cyfrowe i USG), salą przedzabiegową i operacyjną.
     Od naszych pracowników, nie tylko od lekarzy, wymaga się ustawicznego rozwoju i uzupełniania wiedzy. Uczestniczymy w kongresach, cyklicznych szkoleniach, warsztatach lub indywidualnych praktykach krajowych i zagranicznych. Nasi lekarze odbywają studia podyplomowe uzyskując tytuł specjalisty chorób psów i kotów, radiologii weterynaryjnej oraz chirurgii weterynaryjnej.
     W naszej Przychodni odbywają się regularne konsylia a trudne przypadki kliniczne są konsultowane w szerszym gronie specjalistów w kraju i za granicą.
     Wyznajemy zasadę indywidualnego i specjalistycznego podejścia do każdego pacjenta. Pracujemy profesjonalnie z zachowaniem zasad etyki, dobrostanu i praw zwierząt. Cenimy zaangażowanie właścicieli pacjentów i rozumiemy ich empatię oraz troskę o ich zdrowie.
Odpowiedzialni i kochający swoje zwierzęta właściciele oraz osoby podchodzące do naszych Miejszych Braci z przyjaźnią są naszymi najlepszymi partnerami.

Cenimy zaangażowanie właścicieli w zgłębianie swojej wiedzy z dziedziny medycyny weterynaryjnej. My taką wiedzą służymy i liczymy także na Wasze zaufanie. Nasze wieloletnie doświadczenie w leczeniu zwierząt w połączeniu z miłością właściciela to nasza metoda działania.

Nasza kadra

O nas

lek. wet.
Agnieszka Szafrańska
specjalista chorób psów i kotów, kierownik przychodni

O nas

lek. wet.
Emilia Cicha
specjalista chorób psów i kotów

O nas

lek. wet.
Barbara Zdanowicz

O nas

lek. wet.
Marta Nietupska

O nas

lek. wet.
Joanna Lesińska

O nas

tech.wet.
Małgorzata Odrobna
psycholog zwierząt

O nas

tech.wet.
Patrycja Działyńska
mgr zootechnik

Konsultacje:

dr hab.n.wet.
Dorota Bukowska
prof. UMK

dr. hab.n.wet.
Paweł Antosik
prof UMK, specjalista chirurg, specjalista radiolog

lek. wet.
Katarzyna Szczepańska

Call Now Button