O nas
tel.0(61) 843-87-40
 
O nas

O przychodni

     Twórcami Przychodni są dr hab. n. wet. Dorota Bukowska i dr hab. n. wet. Paweł Antosik. Przychodnia do czerwca 2014 roku mieściła się w Kolegium Rungego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przy ul Wojska Polskiego 52. Dziś przyjmujemy Pacjentów przy ul Dojazd 30, naprzeciw budynku Biocentrum.
     Dysponujemy wygodnym parkingiem, obszerną poczekalnią, 2 gabinetami przyjęć, laboratorium, szpitalem dziennym, pracowniami diagnostyki obrazowej (RTG cyfrowe i USG), salą przedzabiegową i operacyjną.
     Od naszych pracowników, nie tylko od lekarzy, wymaga się ustawicznego rozwoju i uzupełniania wiedzy. Uczestniczymy w kongresach, cyklicznych szkoleniach, warsztatach lub indywidualnych praktykach krajowych i zagranicznych. Nasi lekarze odbywają studia podyplomowe uzyskując tytuł specjalisty chorób psów i kotów, radiologii weterynaryjnej oraz chirurgii weterynaryjnej.
     W naszej Przychodni odbywają się regularne konsylia a trudne przypadki kliniczne są konsultowane w szerszym gronie specjalistów w kraju i za granicą.
     Wyznajemy zasadę indywidualnego i specjalistycznego podejścia do każdego pacjenta. Pracujemy profesjonalnie z zachowaniem zasad etyki, dobrostanu i praw zwierząt. Cenimy zaangażowanie właścicieli pacjentów i rozumiemy ich empatię oraz troskę o ich zdrowie.
Odpowiedzialni i kochający swoje zwierzęta właściciele oraz osoby podchodzące do naszych Miejszych Braci z przyjaźnią są naszymi najlepszymi partnerami.

Cenimy zaangażowanie właścicieli w zgłębianie swojej wiedzy z dziedziny medycyny weterynaryjnej. My taką wiedzą służymy i liczymy także na Wasze zaufanie. Nasze wieloletnie doświadczenie w leczeniu zwierząt w połączeniu z miłością właściciela to nasza metoda działania.

Nasi pracownicy

Nasi lekarze

O nas

dr hab. n. wet.
Dorota Bukowska

O nas

lekarz weterynarii
Agnieszka Szafrańska
specjalista chorób
psów i kotów

O nas

lekarz weterynarii 
Emilia Cicha
specjalista z chorób psów i kotów,
w trakcie specjalizacji z Użytkowania i Patologii zwierząt laboratoryjnych

O nas

lekarz weterynarii 
Joanna Lesińska
(urlop macierzyński)

O nas

lekarz weterynarii 
Barbara Zdanowicz

O nas

lekarz weterynarii 
Marta Nietupska

Nasi technicy

O nas

technik weterynarii 
Patrycja Działyńska
mgr inż. zootechniki

O nas

technik weterynarii 
Małgorzata Odrobna
(Ciemińska)
psycholog zwierząt

Konsultacje

lekarz weterynarii
Agnieszka Sobieralska
specjalista radiologii weterynaryjnej

dr hab. n. wet.
Paweł Antosik
specjalista chirurgii
weterynaryjnej
specjalista radiologii
weterynaryjnej

Call Now Button